Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Most niemal powstaje od nowa

2018-08-23 09:00:00 (ost. akt: 2018-08-22 12:56:24)

POWIAT BRANIEWSKI \\\ Trwa przebudowa mostu na rzece Baudzie, na powiatowej drodze z Fromborka do Bogdan. Przypomnijmy, że most ten był w bardzo złym stanie technicznym i groził zawaleniem.

Inwestycja jest dofinansowana z Ministerstwa Infrastruktury. Zarząd Powiatu Braniewskiego pozyskał na ten cel ponad 1,15 mln złotych, przy wkładzie własnym sięgającym 1 mln złotych. Jak informuje wykonawca – prace postępują zgodnie z planem.
Przypomnijmy, że most ten był w bardzo złym stanie technicznym i groził zawaleniem. Od ponad roku Zarząd Powiatu Braniewskiego starał się o dofinansowanie remontu. W tym celu wykonano stosowną dokumentację i złożono odpowiednie wnioski.
— Inwestycja ta była dla nas priorytetową — podkreśla Mirosław Kudliński, etatowy członek Zarządu Powiatu Braniewskiego. — Jednak aby rozpocząć prace musieliśmy pozyskać zewnętrzne dofinansowanie, co nam się udało. Gdybyśmy nie rozpoczęli tych prac most zostałby zamknięty, a tym samym zamknięta zostałaby droga łącząca Biedkowo i Bogdany z Fromborkiem.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages