Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

By podnieść kwalifikacje i szanse na rynku pracy

2017-08-01 12:00:00 (ost. akt: 2017-09-26 16:20:51)

We Fromborku trwa realizacja projektu „Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej we Fromborku”, współfinansowanego z EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Realizacja projektu rozpoczęła się w listopadzie ubiegłego roku. Uczestnicy projektu mają już za sobą cykl zajęć z animatorem społecznym, psychologiem, doradcą zawodowym czy trenerem pracy. Uczestnicy zgłębili już tajniki i różne oblicza wolontariatu czy komunikacji społecznej. Poznali swoje mocne i słabe strony. Część osób objętych projektem zrealizowała już kursy podnoszące ich kwalifikacje, a tym samym szanse na rynku pracy. Inni są w trakcie realizacji staży. W kolejnych miesiącach następni uczestnicy skorzystają z tej formy pomocy.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages