Piątek, 6 grudnia 2019. Imieniny Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Jaki potencjał ma Frombork? Członkowie MKIS już to wiedzą!

2017-01-16 12:00:00 (ost. akt: 2017-09-26 16:17:31)11 stycznia uczestnicy Młodzieżowego Klubu Integracji Społecznej spotkali się na kolejnym spotkaniu. Tego dnia, po krótkiej zabawie integracyjnej, podczas której wszyscy mogli się lepiej poznać, przeprowadzono analizę SWOT.

Uczestnicy zostali podzieleni na cztery dwuosobowe grupy. W parach musieli wskazać silne i słabe strony Fromborka oraz szanse i zagrożenia z nich płynące. 
Zdaniem uczestników, atutem Grodu Kopernika jest duży potencjał turystyczny, wynikający z obecności Zalewu Wiślanego, statusu uzdrowiskowego oraz zabytków czy twórczości i grobu astronoma. 
Wśród słabych stron znalazło się duże bezrobocie, bieda, brak wystarczającej infrastruktury oraz brak zaangażowania i marazm. Podczas burzliwej dyskusji okazało się jednak, że  uczestnicy na wiele z niedogodności mają wpływ. Wystarczą tylko dobre chęci. 
Uczestnicy otrzymali także zadanie domowe. Na kolejne zajęcia mają przygotować analizę SWOT swojej osoby.

Kolejne spotkania MKIS zaplanowano w dniach 19 i 20 stycznia o godz. 16.00. W tych dniach poznają bliżej tajniki komunikacji społecznej.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages