Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Odwiedzili ochotników i poznali tajniki zawodu strażaka

2017-06-08 09:00:37 (ost. akt: 2017-06-08 09:05:11)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

Strażacy-ochotnicy z jednostki ochotniczej straży pożarnej we Fromborku zorganizowali „Dni Otwartej Strażnicy”. W czwartek 1 czerwca remiza OSP była dostępna dla wszystkich osób, które chciały zapoznać się ze sprzętem będącym na wyposażeniu jednostki OSP oraz poznać specyfikę działalności w ruchu pożarnictwa ochotniczego.

Strażaków odwiedzili gimnazjaliści, przedszkolaki oraz wychowankowie Powiatowego Domu Dziecka "Słoneczne Wzgórze". Strażacy zaprezentowali pokaz udzielania pierwszej pomocy, zasady gaszenia pożarów oraz techniki posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym.

Najmłodsza grupa odwiedzająca strażnicę OSP Frombork mogła również posmakować tematyki pożarniczej na specjalnie przygotowanym torze przeszkód wykorzystywanym podczas zawodów młodzieżowych drużyn pożarniczych.

Strażacy OSP zaprezentowali pokaz podawania piany gaśniczej oraz wykorzystania sprzętu z zakresu ratownictwa technicznego i wodnego. Remizę OSP odwiedziło blisko 150 osób, które z zainteresowaniem poznawały tajniki działalności strażaków-ochotników z Fromborka.

Opracował: mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, dh Damian KrasińskiCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

 
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages