środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników Biegu Pamięci

2016-04-04 17:55:47 (ost. akt: 2016-04-04 18:00:03)

Policjanci z ruchu drogowego wspierani przez strażaków ochotników czuwali nad bezpieczeństwem osób uczestniczących w papieskim Biegu Pamięci. Dwie trasy – z Fromborka do Braniewa, a następnie ulicami Braniewa wszyscy uczestnicy zakończyli bezpiecznie. Funkcjonariusze nie odnotowali żadnego incydentu związanego z imprezą sportową.

Ponad 60 biegaczy pokonało zespołowo w policyjnej asyście trasę z Fromborka do Braniewa. Policjanci przed rozpoczęciem inprezy skontrolowali zabepieczenie trasy a następnie przeprowadzili krótki instuktaż dotyczący zasad poruszania się po drodze w trakcie trwania biegu. Podczas pokonywania trasy przez uczestników funkcjonariusze nadzorowali ruch samochodów wyprzedzających kolumnę biegaczy. Wszyscy bezpiecznie dotarli do braniewskiej bazyliki.
Drugi etap biegu indywidualnego odbył się już po ulicach Braniewa. 1 km trasą przy wygaszonych latarniach ścigali się i najmłodsi i starsi. Na czas biegu funkcjonariusze wyłączali po kolei odcinki ulic i skrzyżowania. Nadzór nad uczestnikami przebieg bez zakłóceń. Policjanci podczas zabezpieczenia wspierani byli imprezy przez strażaków ochotników z OSP we Fromborku i z Braniewa.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. do jak zwykle #1969249 | 83.23.*.* 5 kwi 2016 20:10

  Czytanie ze zrozumieniem i do końca polecam

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. jak zwykle #1968630 | 87.205.*.* 5 kwi 2016 06:13

  Jak zwykle policja chwali się czymś czego nie zrobiła sama - a czemu nie wymienicie strażaków-ochotników, którzy WAS wspierali? Czy to dzięki tej jednej formacji bieg odniósł sukces - a inne osoby, które pomagały i stworzyły ten wyjątkowy bieg.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages