Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

III Otwarte Mistrzostwa w Plażowej Piłce Siatkowej za nami...

2015-08-03 10:13:49 (ost. akt: 2015-08-03 10:27:25)

Autor zdjęcia: sport.brbraniewo.pl

Wysoki poziom zawodników, gorąca atmosfera mimo "nieżyczliwej aury", charyzmatyczni prowadzący oraz świetna organizacja - Camping Show we Fromborku - III Otwarte Mistrzostwa w Plażowej Piłce Siatkowej za nami...

Duet organizatorów Mateusz Gałka i Łukasz Schulz spisali się na medal, organizując już trzeci turniej w siatkówkę plażową. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, które spotkały zawodników pod koniec turnieju, wszyscy wykazali się wytrwałością oraz wolą walki, grając w strumieniach deszczu.

W tym roku mnóstwo firm, jak i osób prywatnych pomogło finansowo w organizacji tego turnieju. Warto również wspomnieć o uczestnikach tego wydarzenia - 13 par z Braniewa, Fromborka i Pieniężna rywalizowało ze sobą na boisku Camping Frombork. Od porannych sobotnich godzin rozegrano 30 spotkań.

Pomiędzy meczami było wiele atrakcji, konkursów dla wszystkich chętnych zawodników oraz kibiców. Odbył się między innymi konkurs w robieniu pompek, w którym pierwsze miejsce zdobył 51-letni M.Szustakowski robiąc 81 pompek. Do wygrania było wiele atrakcyjnych nagród.

Do końca turnieju panowała świetna atmosfera oraz zabawa taneczna prowadzona przez maskotkę mistrzostw „Kangura Andrzeja”, który po raz kolejny zaprezentował nowy układ taneczny tym razem do hitu Geska.

W finale który odbył się zgodnie z programem mistrzostw po godz. 20 rywalizowała ze sobą para z Braniewa (Przemysław Bakun, Mateusz Kurek) z duetem z Pieniężna (Karol Machnowski, Łukasz Karabanik) - (21:12;21:18). Finał był bardzo widowiskowy i i na wysokim poziomie.

Natomiast mecz o 3 miejsce odbył się pomiędzy dwiema ekipami z Braniewa (Szymon Biryło,Sebastian Miąsko a Daniel Koterwa, Mariusz Jurczuk - 15:11;15:13).

Za najlepszego zawodnika turnieju uznano Karola Machnowskiego z Pieniężna, najlepszą zawodniczką - Katarzynę Rant.

Nagroda dla najlepiej zapowiadającego się zawodnika trafiła do Mateusza Kurka.

Więcej zdjęć: sport.brbraniewo.plKlasyfikacja:
I miejsce: Przemysław Bakun,Mateusz Kurek

II miejsce: Karol Machnowski,Łukasz Karabanik

III miejsce: Sebastian Miąsko, Szymon Biryło

IV miejsce: Daniel Koterwa, Mariusz Jurczuk

V miejsce: Bartek Panasiuk, Bartek Laszuk

VI miejsce: Katarzyna Rant, Adam RantUczestniczy turnieju: (K.Semków-Ł.Grabowski, D.Hebda-M.Drozdowski, P.Ignasz-R.Pielas, M.Boniecki-K.Maćkowiak, Ł.Gadaj-M.Michalunio, Z.Ocalewicz-A.Duks, A.Zyziuk-M.Matczak)

Sędzia główny zawodów - Jakub Skoczylas, sędzia pomocniczy - Sebastian Miąsko

Organizatorzy: Łukasz Schulz, Mateusz Gałka - Camping Frombork


Podziękowania za wsparcie imprezy szczególnie należą się dla:
1. Maciej Konkel- Business Investment Trust 2. Jacek Mroziński- Business Investment Trust 3. Bartek Chrzanowski- Cent 4. Kamil Chrzanowski- Camping Frombork 5. Paweł Murawski- PowerFit 6. Leszek Dziąg 7. BCK – Braniewskie Centrum Kultury 8. Cars-Center.pl 9. Leasing Polski 10. Piekarnia Warmińska-Mirosław Ławrukajtis 11. Format84 Braniewskie Meble na Wymiar-Michał Sydor 12. InGrupe- Mirosław Breczko, Paula Murawska 13. Pizzeria Fantazja Braniewo 14. HajLajf produkcja - Michał Gawron 15. Szkoła Cosinus Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne 16. Wojciech Sibiga- Lotos Trefl Gdańsk 17. Michał Marszałek


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Stefan #1788142 | 93.105.*.* 3 sie 2015 19:13

    Była tak słaba pogoda , a chłopaki zrobili tam taki kozacki turniej !

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages