Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

144 osoby na starcie. Pobiegli i maszerowali by wesprzeć WOŚP

2014-01-11 20:13:36 (ost. akt: 2014-01-11 21:26:00)

Autor zdjęcia: Aleksandra Jakimczuk

144 osoby stanęły na starcie fromborskiego marszobiegu, zorganizowanego z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sobotę (11.01.) we Fromborku odbył się także turniej piłki siatkowej.

Marszobieg rozpoczął się o godz. 18.30. Na starcie stawiły się 144 osoby. Jako pierwsi na trasę wyruszyli zawodnicy startujący w kategorii nordic walking.

Po nich wystartowali biegacze. Zawodnicy mieli o pokonania ok. 3 km. Po biegu na wszystkich czekała gorąca zupa oraz ognisko z kiełbaskami.

Podczas imprezy zawodnicy mogli wrzucić do puszki pieniądze. Całkowity dochód został przekazany do sztabu WOŚP.

Dodatkowo w sobotę w Zespole Szkół we Fromborku odbył się turniej piłki siatkowej.WOŚP we Fromborku:
Niedzielny finał odbędzie się tradycyjnie w Restauracji Pod Wzgórzem. W programie: występy dzieci z Przedszkola i ze Szkoły Podstawowej we Fromborku oraz uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha w Braniewie i zespołu Seniorów Warmianki. Zaprezentuje się także sekcja muzyczna Krzysztofa Piotrowskiego z MGOK we Fromborku. Zaplanowano również loterię fantową, kawiarenkę, pomiar ciśnienia, wagi oraz poziomu cukru we krwi. Będą także stoiska przygotowane przez klasy I — III z Zespołu Szkół we Fromborku, licytacje biletów na podnośnik straży pożarnej. O godz. 17.15 — światełko do nieba i występ tancerzy ognia z grupy „ NARA-zie” z Zespołu Szkół we Fromborku (przy pomniku Mikołaja Kopernika).


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages